Spar Loenen spekt de clubkas van scouting valeouwe

Het is bijna zover! OP donderdag 19 mei begint de ‘SPAR spek de clubkas’-actie. SPAR heeft deze actie speciaal  opgezet om de verenigingen in Loenen te steunen. Wij behoren tot de gelukkige deelnemers, waardoor we een mooi geldbedrag kunnen winnen.
Vier weken lang krijgen we de kans om zoveel mogelijk munten te verzamelen bij SPAR Bonder in Loenen. Bij iedere 15 euro aan boodschappen ontvang je een muntje die je bij de SPAR in de buis kan stoppen van de deelnemende verenigingen. Wij gaan de uitdaging aan om zoveel mogelijk muntjes in onze verenigingsbuis te krijgen.


Doe uw boodschappen bij SPAR en doneer deze munten aan Scouting Valeouwe. Hoe meer munten, hoe meer sponsorgeld wij uiteindelijk zullen ontvangen.
Vraag iedereen in je omgeving om de munten in onze buis te stoppen, zodat wij straks een mooi geldbedrag winnen waar we met de gehele vereniging iets moois van kunnen realiseren.We hopen op jullie medewerking!